Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
 • Turnoff Freestyle Weekend 2018

  Turnoff Freestyle Weekend 2018

  I v letošním roce se chystáme upořádat freestyle závody "TURNOFF FREESTYLE WEEKEND". Letos vyzkoušíme novou lokalitu. Nepřesouváme se ale nikam daleko a vyzkoušíme hřiště ve Svijanech. Sledujte naše stránky a Facebook pro další informace.

  Read More
 • Výroční členská chůze

  Dne 20.1. 2018 proběhla v sídle spolku výroční členská schůze. Staronovou předsedkyní spolku se stala Pavla Hejralová.

   

  Read More
 • Zimní tréninky

  Zimní tréninky

  Nezapomeňte na házení a trénink i v zimním období.

  Aby vaše ruce nezlenivěly a nevyšli jste ze cviku, opět máme objednanou tělocvičnu. Tak neváhejte a dorazte potrápit tělo a disky.


  Předpokládané termíny: 

  21.1 , 4.2., 18.2., 4.3.

  (po dohodě může být i jiný nedělní termín)

  Read More
 • Další úspěšný ročník

  Další úspěšný ročník

  O víkendu 10. - 11. června hostil už potřetí Svijanský újezd kvalifikační závody zařazené do Purina DogChow DiscDog Cup, nazvané Turnoff Freestyle Weekend. “Turnoff”, jak je familierně nazýván patří k nejmladším závodům v pohárové soutěži, ale i přesto si získal své příznivce. Je to nejen umístěním, ale turnoffáci se snaží vymyslet pro závodníky vždy něco nového, netradičního, co by je pobavilo. Ať se jedná o večerní soutěž nebo o netradiční ocenění vítězů v disciplíně DogDartbee a letos i v kategorii Freestyle Bonsai.

   

  Chcete si přečíst více o uplynulém ročníku. Podívejte se na stránku závodu, kde najdete i výsledky a další fotky.

  Read More

Turnoff Freestyle Weekend 2017

I v roce 2017 pro vás chystáme freestylové závody. Konat se budou opět v příjemném areálu ve Svijanském újezdu. Propozice a základní informace už můžete najít na stránce "pořádáme". O dalších podrobnostech vás budeme pravidelně informovat. Zůstaňte na příjmu.

Do akce zbývá

Potřebujete Disky?

K provozování dogfrisbee potřebujete speciální disky určené pro tuto hru. Zakoupit si je můžete online v těchto obchodech:

www.dogshop.cz

www.psihratky.cz

Nevíte jaké koupit? Napište nám, nebo přijďte na trénink a my vám poradíme...

Dogfrisbee v ČR

DiscDog klub České republiky je zastřešující organizací tohoto sportu v České republice. Jeho činností je organizace, propagace a koordinace činnosti se vztahem k dogfrisbee a dalším kynologickým sportům.
Více informací naleznete na jeho oficiálních stránkách:

www.discdog.cz