Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
 • 4. ročník závodů Turnoff

  4. ročník závodů Turnoff

  O víkendu 16. - 17. června se na hasičském hřišti ve Svijanech uskutečnil další ročník mezinárodních freestyle závodů Turnoff Freestyle Weekend. Závody spadají do nové pohárové soutěže DiscDog Brit Cup a zároveň jsou kvalifikačnám závodem pro MČR v disciplíně Freestyle a Super MiniDistance. Na soutěž se sjeli závodníci ze 3 zemí (Česko, Polsko a Slovensko)

  Read More
 • Závody se blíží

  Závody se blíží

  Nezapomeňte, už příští víkend se bude konat 4. ročník dogfrisbee klání. Přijeďte si zazávodit a třeba i porazit současnou královnu dogfrisbee, Míšu Androvou.

  Read More
 • Turnoff Freestyle Weekend 2018

  Turnoff Freestyle Weekend 2018

  Srdečně vás zveme na další ročník závodů Turnoff Freestyle Weekend, které jsou zařazeny do DiscDog Brit Poháru 2018. V letošním roce se opět můžete těšit na tradiční pohárové disciplíny a také oblíbené DogDartbee. V letošním roce nastala změna v místě konání. Letos poprvé se závody odehrají ve Svijanech. 

  Těšíme se na vás a doufáme, že tento ročník bude také patřit k těm na které budete rádi vzpomínat.

  Read More
 • Výroční členská chůze

  Dne 20.1. 2018 proběhla v sídle spolku výroční členská schůze. Staronovou předsedkyní spolku se stala Pavla Hejralová.

   

  Read More

Jaké byly první distanční závody Turnoff?

O víkendu 26. - 27. května proběhl na hasičském hřišti v Příšovicích první ročník Calibra Turnoff Distance Weekend. I přesto, že na víkend byla hlášena úmorná vedra, spoustu závodníků se nezalekla na závody přijela. Z celkového počtu 36 registrovaných závodníků se na start postavilo 53 závodních týmů (tým= psovod+pes) Startovku českých závodníků doplnila v hojném počtu i skupina polských závodníků z Wroclavi a Poznaně. Polští závodníci v distančních disciplínách excelují a bylo to během víkendu vidět.  

Pokračovat ve čtení

Do akce zbývá

Potřebujete Disky?

K provozování dogfrisbee potřebujete speciální disky určené pro tuto hru. Zakoupit si je můžete online v těchto obchodech:

www.dogshop.cz

www.psihratky.cz

Nevíte jaké koupit? Napište nám, nebo přijďte na trénink a my vám poradíme...

Dogfrisbee v ČR

DiscDog klub České republiky je zastřešující organizací tohoto sportu v České republice. Jeho činností je organizace, propagace a koordinace činnosti se vztahem k dogfrisbee a dalším kynologickým sportům.
Více informací naleznete na jeho oficiálních stránkách:

www.discdog.cz