Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
  • Další úspěšný ročník

Další úspěšný ročník

O víkendu 10. - 11. června hostil už potřetí Svijanský újezd kvalifikační závody zařazené do Purina DogChow DiscDog Cup, nazvané Turnoff Freestyle Weekend. “Turnoff”, jak je familierně nazýván patří k nejmladším závodům v pohárové soutěži, ale i přesto si získal své příznivce. Je to nejen umístěním, ale turnoffáci se snaží vymyslet pro závodníky vždy něco nového, netradičního, co by je pobavilo. Ať se jedná o večerní soutěž nebo o netradiční ocenění vítězů v disciplíně DogDartbee a letos i v kategorii Freestyle Bonsai.

Chcete si přečíst více o uplynulém ročníku. Podívejte se na stránku závodu, kde najdete i výsledky a další fotky.

Read More
  • Turnoff Freestyle Weekend 2017

Turnoff Freestyle Weekend 2017

Další ročník freestyle závodů už klepe na dveře. Přípravy jsou v plném proudu a my se chystáme na další pořádnou akci. Těšte se na skvělé výkony našich i zahraničních závodníků. Budeme rádi, když nás přijdete navštívit. A co je největší výhoda? Na akci nemusíte platit vstupné!

Read More
  • Výsledky z Kynologa roku

Výsledky z Kynologa roku

V sobotu 25. února jsme se účastnili velké společenské akce ve světě psích sportů. V divadle U22 v Uhříněvsi se předávaly ceny nejlepším kynologům ve všech možných kategoriích psích sportů. V kategorii dogfrisbee byla nominována i Kristýna Nosková a Alena Smolíková z našeho družstva Turnoff Dogfrisbee. Holky nakonec obsadily 3. a 2. místo. Obhajobu loňského úspěchu si připsala Míša Anddrová z týmu PraHAHA. V juniorech ovládla hlasování Martinka Bolehovská, která si získala i srdce většiny elektronicky hlasujících a vyhrála i anketu o nejsympatištějšího kynologa roku 2016.

Všem moc gratulujeme!

Read More
  • Zimní tréninky budou pokračovat v novém roce

Zimní tréninky budou pokračovat v novém roce

Tuto sobotu jsme si dali poslední letošní trénink v tělocvičně. Díky tomu, že Ježíšek a Silvestr vycházejí na sobotu, a nepředpokládáme, že by někdo byl takový blázen a oželel vánoční pohádky a nadílku a chtěl jít házet, sejdeme se na další házení až po novém roce.

O dalším termínu vás budeme informovat.

Read More

I v roce 2017 pro vás chystáme freestylové závody. Konat se budou opět v příjemném areálu ve Svijanském újezdu. Propozice a základní informace už můžete najít na stránce "pořádáme". O dalších podrobnostech vás budeme pravidelně informovat. Zůstaňte na příjmu.